sex telefon 24h


Myślę, iż raz nawet własny krzyk mnie obudził.

Nie wiedziałam, czy to głębóka noc, czy wczesny ranek, ponieważ zastrzyk, który mi dano, zerwał mi film. Miałam uczucie, iż jestem zawieszona w czasie, iż gdzieś zupełnie zgubiłam tę miłą, szczęśliwą dziewczynę, którą byłam jeszcze wczoraj. A może to było przedwczoraj albo tydzień temu? Pogrążona w tej otchłani, nie mogłam uwierzyć zapewnieniom dżentelmen z seks liniia, iż jeszcze kiedykolwiek zobaczę Tatusia. Stwierdzi

łam nagle, iż nie umiem go sobie przypomnieć dokładnie, zupełnie jakbym go utraciła przed laty. Jawił się w moich myślach zupełnie tak jak Matka, która zmarła, kiedy miałam pięć lat, i nigdy do mnie nie powróciła. Może ja też umarłam. Może i ja nigdy już nie powrócę.

Trwałam w takim stanie godzinami, nawot kiedy byłam już tak zmęczona, iż wprost nie mogłam go znieść. Oozy nie chciały mi się zamykać. dżentelmen z seks linii zaglądał do mnie co kilka minut i stawał się coraz bardziej strapiony. Za którymś razem podał mi ze szklanką mleka pigułkę do przełknięcia. Wiedziałam, iż to środek uspokajający, więc wzięłam ją chętnie, pragnąc zasnąć.


Copyright © 2017 sex telefon z amatorkami